HomeAktualnościKolorowa grywalizacja: Dekoral

Kolorowa grywalizacja: Dekoral

Kolejna odsłona projektu producenta farb pod hasłem „Kolorowa Polska”. Tym razem bardzo ciekawa i interaktywna.

W maju na Dworcu Centralnym w Warszawie stanęła nietypowa konstrukcja – dość duży sześcian, który za pomocą umieszczonych wewnątrz lamp zmienia kolory. Ale zmienia je nieprzypadkowo. Otóż kubik Dekorala przyjmuje taki kolor, jaki najbardziej odpowiada nastrojowi konkretnej badanej osoby. Daje przy tym wiele radości nie tylko samym badanych, ale i obserwatorom całej sytuacji.

grywalizacja od Dekorala

Grywalizacja kolorów

Specjalne urządzenie mierzy fale EEG wysyłane przez mózg badanego ochotnika. Przez 30 sekund analizuje wynik i według specjalnie skonstruowanego algorytmu określa, w jakim nastroju jest dana osoba. Przyporządkowuje do tego właściwą barwę z najnowszej palety Dekorala.

Urządzenie jest w stanie rozróżnić 11 stanów emocjonalnych znajdujących się pomiędzy dwoma biegunami- medytacją i ekscytacją.

Gra w kolory

Poza atrakcją sama w sobie, jaką jest kolorowy sześcian zmieniający się pod wpływem naszych emocji,producent farb przygotował także liczne atrakcje z nagrodami. Chętni mogą zagrać na przykład w odmianę popularnej gry ćwiczącej pamięć- na ekranie przez kilkanaście sekund pokazuje im się 20 kolorów. Następnie użytkownicy mają przypasować odpowiednie barwy do nazw, jakie noszą one w nowej palecie farb. Najlepsi gracze mogą otrzymać iPhone 5C. Jeden taki będzie można wygrać w Warszawie, drugi będzie do zdobycia we Wrocławiu na początku czerwca.


Enterprise Gamification Sp. z o.o.

 

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ W RAMACH EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO


Bez-nazwy-1
Początek strony