HomeAktualnościPonad 20 inspirujących lekcji dla menadżerów podczas Digital Learning Congress 2014

Chociaż coraz więcej polskich firm decyduje się na wdrażanie rozwiązań digital learningowych, w naszym kraju wciąż dominują mało interaktywne sposoby motywowania pracowników. O tym jak rozwijać i angażować w zadania swój zespół wykorzystując m.in. grywalizację, już 24 października w Warszawie podczas III edycji Digital Learning Congress.

Włączanie szkoleniowych platform grywalizacyjnych czy aplikacji Web 2.0 w rozwój i angażowanie kadr w miejscu pracy to powszechnie stosowane praktyki w krajach Europy Zachodniej i USA. Materiały wideo czy narzędzia społecznościowe umożliwiają bowiem zaangażowanie nieograniczonej ilości pracowników, naukę w dowolnym miejscu i czasie, a także bieżące monitorowanie ich wyników. Ponadto, z innowacyjnym podejściem do rozwoju zespołu łatwiej zostawić w tyle konkurencję.
DLC grywalizacja24.pl patronat

Tegoroczna edycja Digital Learning Congress skupia się na tematach związanych z:

• wykorzystaniem systemów grywalizacyjnych i social learning w angażowaniu kadr
  • sposobom przekazywana wiedzy i zarządzania nią poprzez narzędzia WEB 2.0
  • budowaniem środowiska uczenia się w organizacji
  • zastosowaniem urządzeń mobilnych oraz multimediów do przekazywania i zarządzania cyfrową wiedzą w firmie

Digital Learning Congress odbędzie się 24 października na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Prelegenci tegorocznego DLC to m.in Myles Runham (BBC Academy), Andrew Ng (Coursera, Standford University), Charles Sanders (Tech Smith), Rafał Zaorski (Escola), Marta Eichstaedt(Webcomm), Krzysztof Przybylski (Gamfi), Bartłomiej Polakowski (PZU) czy Piotr Drac (Way2).

W kongresie weźmie udział 600 przedstawicieli biznesu z kraju i z zagranicy.
Pełny program oraz rejestracja dostępna na stronie http://dlcongress.pl

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ W RAMACH EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO

Bez-nazwy-1