HomeAktualnościGry już dawno przestały być jedynie cyfrową rozrywką!

Gry już dawno przestały być jedynie cyfrową rozrywką!

Teraz, między innymi za przyczyną grywalizacji, wkraczają w coraz to nowe strefy naszego życia zmieniając je na lepsze. Biznes powiązany z rynkiem gier jest dziś ogromny i nie sposób go ignorować. 

Warto natomiast poznać bliżej, zapoznać się z panującymi na nim trendami i rysującymi się przed nim możliwościami. Szczególne miejsce wśród growej społeczności wypracowała sobie gamifikacja, która podbija coraz szersze kręgi biznesowe. Kolejne firmy odkrywają drzemiący w niej potencjał, łatwo dają się wciągać w kolejne projekty także pasjonaci tradycyjnych gier, dla których grywalizacja staje się przeniesieniem pasji na codzienne funkcjonowanie.

gamifikacja wśród gier

Dlatego warto wybrać się na konferencję Game Industry Trends w dniach 2- 3 października.

Game Industry Trends to konferencja, którą robimy już po raz czwarty – mówi Dariusz Sokołowski,co-founder NoNoobs.pl S.A. organizatora konferencji – W tym roku sporo o gamifikacji, dużo o seriuos games, generalnie sporo o wykorzystaniu gier w celach nie rozrywkowych. Rynek rośnie bardzo szybko, warto pokazać co jest nowego w różnych jego obszarach. Polecam każdej firmie prezentację Yu-kai Chou, jednego z najlepszych specjalistów od gamifikacji. Jej zasady są na tyle uniwersalne, że można jej używać w praktycznie każdym aspekcie biznesowym. A że dobre wdrożenie gamifikacji jest sprawą wymagającą ogromnej wiedzy trzeba korzystać z każdej możliwości spotkania z osobami mającymi za sobą skuteczne realizacje – dodaje Dariusz Sokołowski.

bilety i program konferencji tutaj: git2014.pl

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ W RAMACH EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO


Bez-nazwy-1
Początek strony